
Набір садових меблів GoodGarden комплект : стіл 180 см + 4 стільці, текстура дерева
5 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18071
+380 (67) 909-06-59
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги:
- Нековзні ніжки
- Міцна конструкція: сталева рама покрита порошковою фарбою
- Ручка для перенесення
- Комплект стійкий до впливу атмосферних умов і ультрафіолетових променів. Він має замковий вузол, що робить його стабільним
- Можна скласти у валізу з зручними ручками для полегшення переміщення -Комплект підходить для використання як зовні, так і всередині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodGarden |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 740 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 920 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 780 мм |
| Висота в складеному вигляді | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴




