Розкладачка дуже легка і компактна. Завдяки складаний конструкції розкладачку можна легко помістити в багажник навіть маленького автомобіля. Якщо ж Ви пішли в похід, то зручний чохол з ремінцем, в який легко помістити розкладачку, дозволить Вам зручно і без зусиль проходити з нею на далекі дистанції. В розкладеному вигляді розкладачка стандартна, 195 * 65 * 41 см, що дозволяє виспатися на ній і дитині і дорослій людині. Надійний і щільний матеріал дозволить Вам безпечно розміститися на нічліг.
- міцний каркас виготовлений з алюмінію
-складна конструкція, що полегшує транспортування.
-матеріал поліестер 600D.
- розміри в розкладеному стані 195 x 65 x 41 см
- розміри в складеному стані 100 x 20 x 11см
- максимальне навантаження 120 kg.
- розміри трубок каркасу 25 x 25 i 25 x 35 mm.
- чехол в комплекті
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MALATEC |
| Страна производитель | Китай |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Основание спального места раскладушки | Полиэстеровая ткань |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 95 мм |
| Длина в сложенном виде | 20 мм |
| Ширина в сложенном виде | 12 мм |
| Комплектация | |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кровати | 420 мм |
| Длина кровати | 1900 мм |
| Максимальная нагрузка, кг | 120 |
| Материал каркаса | сталь |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Ширина кровати | 630 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴





