Садова гойдалка Вікторія розроблена в сучасному стилі і ідеально впишеться в будь-який присадибний сад або ділянку відпочинку.
Переваги гойдалки Вікторія:
-
Міцний металевий каркас з порошковим покриттям елегантного графітового кольору надійно утримує тримісне сидіння, покрите сіткою Teslin.
-
Регульований навіс від сонця з поліестеру дозволяє комфортно відпочивати навіть під час найбільшої спеки. Весь він стійкий до погодних умов і вологи, що гарантує тривале і ефективне використання меблів
- Навантаження до 350 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип качели | 3-х местная не раскладная |
| Комплектация навесом | Да |
| Материал каркаса | сталь покрытая порошковой краской |
| Основа сиденья | полипропиленовая ткань, металл покрытый порошковой краской |
| Диаметр несущей трубы | 48 мм |
| Обивочный материал | Полипропиленовая ткань, Texsilk |
| Материал навеса | непромокаемая ткань |
| Максимально допустимая нагрузка | 350 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Антимоскитная сетка | Нет |
| Габаритные размеры качели | |
| Ширина | 1940 мм |
| Глубина | 1190 мм |
| Высота | 1700 мм |
| Вес | 29 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 1500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴


