- Універсальний
Підходить для столів різних розмірів завдяки своїй надзвичайно гнучкій структурі
- Елегантний вигляд
Накриття для коктейльних столиків розміром 110 x 80 см елегантно огортає будь-який стіл бару чи бістро. Класичний вигляд у білому кольорі чудово виглядає на виставках чи заходах і обов’язково приверне увагу.
- Простий у догляді
Чохол виготовлений з найякіснішого матеріалу, тому він стійкий до будь-яких забруднень, ви легко видалите забруднення з нього серветкою. Чохол можна прати в пральній машині при 30°C. Завдяки використанню матеріалу, що швидко висихає чохол можна класти на стіл відразу після прання.
- Альтернатива скатертинам
Покривало для коктейльного столу можна використовувати в різних ситуаціях. Для використання в приміщенні або на відкритому повітрі, від вечірки до пивного намету, тому він підходить для всіх типів подій і свят, ідеально підходить для днів народжень і весіль.
- Висока якість
Покривало для коктейльного столу виготовлено з професійно обробленого еластичного матеріалу, що складається з 90% поліестеру та 10% еластану преміум якості. Високоякісний матеріал гарантує довговічність виробу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 80 см |
| Ширина скатерти | 80 см |
| Диаметр скатерти | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Скатерть |
| Машинная стирка | True |
| Форма скатерти | Круглая |
- Цена: 499 ₴


