
Набор складное кресло стул GoodGarden 4 шт садовое обеденное раскладное для пикника, кейтеринга
3 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1486
+380 (67) 909-06-59
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Практичне, міцне і надійний стілець громадського харчування з дуже широким спектром застосувань. Він ідеально підходить для заходів на свіжому повітрі і торгівлі, а також для відпочинку на природі. Стілець повністю складний, так що у складеному вигляді займає дуже мало місця. Використання високоякісного пластикус дозволило отримати максимальну стійкість до погодних умов.
стілець призначений для зовнішнього і внутрішнього використання;
конструкція виконана з високоякісних металевих профілів, з порошковим покриттям;
сидіння і пластикова спинка гарантує найкращу стійкість до погодних умов і УФ-променів;
стілець можна легко скласти, тому він займає мало місця і легко переноситься;
100% водонепроникність;
кількість в комплекті - 4 шт;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Ширина стула | 45 мм |
| Глубина стула | 50 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 88 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴





