
Складное кресло стул GoodGarden садовое обеденное раскладное для пикника, кейтеринга
999 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1485
+380 (67) 909-06-59
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Практичне, міцне і надійний стілець громадського харчування з дуже широким спектром застосувань. Він ідеально підходить для заходів на свіжому повітрі і торгівлі, а також для відпочинку на природі. Стілець повністю складний, так що у складеному вигляді займає дуже мало місця. Використання високоякісного пластикус дозволило отримати максимальну стійкість до погодних умов.
стілець призначений для зовнішнього і внутрішнього використання;
конструкція виконана з високоякісних металевих профілів, з порошковим покриттям;
сидіння і пластикова спинка гарантує найкращу стійкість до погодних умов і УФ-променів;
стілець можна легко скласти, тому він займає мало місця і легко переноситься;
100% водонепроникність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodGarden |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Ширина стула | 450 мм |
| Глубина стула | 500 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 880 мм |
| Вес | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴



