Кемпінгова розкладачка дуже легка і компактна. Вона підходить як для туристів, так і для рибалок. Завдяки складаний конструкції розкладачку можна легко помістити в багажник навіть маленького автомобіля. Якщо ж Ви пішли в похід, то зручний чохол з ремінцем, в який легко помістити розкладачку, дозволить Вам зручно і без зусиль проходити з нею на далекі дистанції. В розкладеному вигляді розкладачка стандартна, 195 * 65 * 41 см, що дозволяє виспатися на ній і дитині і дорослій людині. Надійний і щільний матеріал дозволить Вам безпечно розміститися на нічліг.
- міцний каркас
-складна конструкція, що полегшує транспортування.
-матеріал поліестер 600D.
- розміри в розкладеному стані 190 x 65 x 41 см
- розміри в складеному стані 100 x 20 x 11см
- максимальне навантаження 125 kg.
- розміри трубок каркасу 25 x 25 i 25 x 35 mm.
- чехол в комплекті
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MALATEC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Вид | Раскладушки |
| Высота | 430 мм |
| Высота в сложенном виде | 950 мм |
| Длина | 1900 см |
| Длина в сложенном виде | 150 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 630 см |
| Ширина в сложенном виде | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴








